Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s5 vagy Sony...

Samsung Galaxy s5 vagy Sony z3 a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem Galaxy s5-öm van és nem tudom eldönteni hogy megéri e lecserélni egy Sony z3,nagyon tetszik a sony de nem tudom hogy melyik a jobb,tapasztalt emberek véleménye érdekelne,na meg az hogy a sony-nak kik a vetélytársai egyáltan..

2015. dec. 29. 21:19
 1/2 Djlaca. válasza:
Szia Sony Z3 jobb mind a samsung s5 de a sony z3 egy hibája van hogy vékony és kicsit meg hajlik a készülék. ha Most vásárolsz készüléket és még nem tetted meg akkor ajálom a samsung edge s6 ajánlom neked ha tehetném én is azt vettem volna de sajnos még nem jelent meg a samsung edge s6 így a sony z3 maradtam.
2015. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Z3-mat ajánlom,mert:

- Jobb specifikáció


- S5-nek csak 2 GB RAM-ja van, míg a Z3-nak 3 GB

- nagyobb aksi

- jobb kamera

- 1 tized collal nagyobb kijelző :D


- Nincs egy rakat olyan alkalmazás, amit sose fogsz használni


- Tovább használhatod (S5: 390 óra | Z3: 740 óra)

Egyenlőre ennyi :)

2016. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!