Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni, ha a telefonu...

Mit lehet tenni, ha a telefonunk bekapcsol, de ha rámennénk olyan alkalmazásra, ami nem a beállításokat szolgálja, akkor befagy?

Figyelt kérdés

Már mindennel próbálkoztam, mindent kiszedtem, újraíndítottam, pihentettem, de semmi.

Tegnap este még semmi baja nem volt, nem a legolcsóbb telefon, és nem is öreg.


2015. dec. 30. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi a telefon tipusa?


a telepített rendszer tipusa?


Mi a probléma pontosan?


Mennyire értesz a telefonokhoz? Van-e olyan ismerősöd, aki ért hozzá?


Addig is:


Felteszem, a telefon android rendszerű.


A telefon elindul, a beállításokba be tudtok lépni, de ha egy játékot, vagy feltelepített alkalmazást akartok elindítani, a telefon lefagy. Jól gondolom?


Ekkor a teendő:


Telefon kikapcsolása.


A hangerő fel és power gomb egyidejű nyomásakor ( több másodpercig tartsátok lenyomva a gombokat ) előjön egy Recovery menü. itt ki kell jelölni a wipe data / factory reset-et, ez törli az összes felhasználói adatot.

utána kijelölni a wipe cache partition-t, ez a két törlés gyakorlatilag visszaállítja a gyári alapra a készüléket.


Ezt csak akkor tegyétek, ha a telefonotokról minden telefonszám, képek..., vagyis a fontos adatok ki vannak mentve...


Ha ez sem segít akkor egy új rendszer feltelepítése is megoldás lehet.. Csak akkor, ha van hozzáértő ember.


A szolgáltató szervíze is segíthet, jó pénzért, hacsak nem garanciális még a telefon.

2016. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!