Iphone 6 vagy 6s?

Figyelt kérdés
Amit letisztaznek nem vagyok egy telefonb..zi, csak szeretnék már egy Tényleg értelmes telefont arra a használatra hogy tudjak vele jó képeket készíteni zenét hallgatni Jó Minőségben. Ha kell valami netrol ott megtudjam nézni, olcsón kapjak rá tokokat mert taszitom az elektronikát és mindet kinyirtam, és az utolsó feltétel hogy ne fagyjon lassuljon be nagyon jó rendszer. Más telokat kérlek ne ajánljátok e kettő közül segítsetek dönteni hogy pl észrevehető e a 6sben a plusz 5 megapixel például. Mert én egy sima 5 megapixeles teloval is normális képek sikerülnek. Eddig kinyirtam egy samsungot egy blackberryt Nokiát, sonyt. A blackberryt utaltam a legjobban egyetlen jó tulajdonsaga az volt hogy nyomógombos volt és gyorsan tudtam rajta potyogni.
2015. dec. 30. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés? Ha van rá pénz akkor 6s természetesen...
2015. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!