Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g4-et vagy iphone 6ot...

Lg g4-et vagy iphone 6ot vásároljak?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok,csak sajnos nem tudok a 2 készülék között dönteni...Arra lennék a leginkább kíváncsibb, hogy melyik készülék a jobb egyaránt hardveresen és szoftveresen illetve hogy titeket melyik telefon dizájnja fogott meg leginkább?

2015. dec. 30. 01:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
amelyik neked szípatikusabb
2015. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hamár a dizájnról beszéljünk, akkor nekem személy szerint aligha jön be a G4.

Sőt, igazából az egész ötlet egy trágyaság a szemembe, hogy a hátlapjára vannak helyezve a gombok.


Tehát logikus, hogy ezek után melyik a nyerő.

2015. dec. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked kell tudnod, de leírom az én tapasztalatomat.


2éve mikor telefont vettem én Iphone5S és Xperia Z közül nem tudtam választani, végül az utóbbit választottam, és a mai napig is jól működik DE androidos, tehét fél év után belassult valamennyire.. Azóta amúgy is jobban bejön az iOS. Tehát ha most kellene választanom, egyérteműen az Iphonet választanám. De mindegy, szeptemberben ha kijön a 7 megveszem azt.


Rövidítve: Az Iphone jobban megéri, nagyon jó a rendszere igaz kicsit zártabb de engem személy szerint ez egyáltalán nem érint, max annyi hogy widgeteket nem lehet ott kirakni. hűűűha...

2015. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat..

Aszthittem a g4 jó telefon... :( de akkor iphont veszek.

2015. dec. 30. 02:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező nem értelek ha neked tetszik a lg g4 telefon akkor vedd azt.én nekem androidos tabom van és 1 év alatt sem lassult be .nem untam meg .
2015. dec. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj nekem G2-m van. Tehát most 2 és fél éves. Most kezdem el érezni, hogy néha küzdenie kell. Az IOS egy zárt világ, teljesen csak akkor lehet kihasználni ha Apple cuccokat használsz. Én mindig is Android párti voltam. Nyílt forráskód, testreszabható na és ott a warez, ami se IOSnál sem Windowsphonenál nincs. Konkrétan pedig a G4- -ről: az egyik legerősebb telefon most a piacon, az LG jó minőségű telefonokat gyárt, hidd el láttam kívülről belülről.
2015. dec. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 |Orfeusz| ***** válasza:

Én használtam G4-et. Nagyon minőségi cucc, a hátlapi gombok pedig kényelmesek. Hülyeség ezért lebeszálni valakit.

Ezt valóban neked kell eldönteni, kérdező, mert hatalmas érv nincs egyik javára se.

2015. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

G4.

Android forever!

2015. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:Nekem és a családban másoknag is G2, G3, és G4 van.

Mindegyik hibátlan, hasítanak mint aszél. Az, hogy a gombok hátul vannal baromi nagy ötlet, rendkívül praktikus. A duplakopp is nagyon ügyes megoldás. Az akksijuk mint egy erőmű. Az android kiválóan fut..csak statisztika: az eladott több milliárd simogatós telefonok 80%-án android fut...régi-új-újabb, teljesen mindegy...na, ennyi hülye ember azért nem lehet..az android térnyrése nem véletlen.


Természetesen más op. renszer is kiváló, sőt a többi márka is kiváló készülékeket gyárt, csak pénz kérdése...


az a műszaki analfabéta, amelyik azt állítja, hogy az LG hátsó gombjai nem a legszerencsésebb elhelyezésűek, az egy gyökér. Sosem volt pénze jobb csócskészülére.


egyébként létezik ám olyan letölthatő app is, ami állandóan csúcssebességen tartja az androidos készüléket..


az én hároméves asus tabletem lassult be egy éve...akkor találtam egy letölthető rammanagert, azóta olyan mint az új...ráadásul automatikus.


szóval bátran vegyél androidos bármit...több milliárd ember igazolja.

2015. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az eladott telefonok 80%a androidos mert minden szar ázsiai gyártó android-os telefont csinál, 30-40 ezer ft-os árakkal....
2015. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!