Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIÉRT? Lassú a Windows Phone...

MIÉRT? Lassú a Windows Phone 8.1 Microsoft Lumia 640 1 hét után?

Figyelt kérdés
1 hete vettem előtte androidod használtam és az android sokszor befagyott, cserben hagyott. Az IOS nekem drága sajnos, de visszatérve a telefonra mikor megvettem letöltöttem a: six guns-t, asphalt8-at, gt racing 2, akadás mentesen futottak aztán a telefonban kevés let a hely és a benne lévő 4gb-os memória kártyát lecseréltm egy 16 gb-os ra csatlakoztattam a telefont az asztali gépemhez hogy az adatokat átmentsem egyik kártyáról a másikra. Miután kivettem az adatokat és minden játékot áttettem a kártyára a Gt racing 2 élvezhetetlenül minden hibával még azt se mondhatom el hogy futott a six guns szagatott az asphalt 8 szintén. Arra gondolok hogy a kártyával van valami gond vagy vírus bár nem értek én ehez ezért is irtam le ilyen részletesen a legkisseb segítséget is köszönttel fogadom a hozá értő és kevésbé értő tapasztalt emberektől!

2015. dec. 30. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a kártyáddal lesz a gond. Class 10-es?
2015. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondoltad stabilabb mint az android?
2015. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem is a kártyával lehet a gond.
2015. dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Asphalt 8 nekem is laggolt amikor class4-es SD kártyát használtam. Aztán váltottam class10-re és minden ment szépen. A class4-nek kicsi az írás/olvasási sebessége és nem tudja olyan gyorsan kezelni a játékokat mint kéne. Vegyél class10-es memóriakártyát vagy másold át telefonmemóriába a játékokat mást nem tudsz tenni.
2015. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen azt gondoltam hogy stabilabb mint az android ! :-)

Köszönöm a válaszokat egyébként nem tudom sajnos hogy class hanyas.!

2015. dec. 31. 01:01
 6/8 A kérdező kommentje:
Van 6 db sd kártyám na most a 6 közül a legjobb egy 16gb os class 6 os samsung vagy van egy szintén class 6 os maxel esetleg valamelyik jó lenne bele ?
2015. dec. 31. 01:21
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne stabilabb?
2015. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazabol azért gondoltam mert ahányszor az android öszeomlott ugy megutáltam hogy azt mondtam magamnak hogy na jó az életbe nem lessz több androidom! :-) De higyha esetleg kíváncsi vagy akkor itvannak ezeket hasznaltam: android Jelly bean, kit kat, lolipop,igazabol nem ilyen középkategóriásakon, hanem ilyeneken mint : ( asus google nexus7, samsung galaxy s4, huawei p7, de hasznaltam már másokat js más emberekét most egy asus memo pad 7 tabletem van lolipop 5.0 talán erre aztmondom hogy nem mászok tőlle a falra de van hogy nem teszi rendesen a dolgát szóval mint az mondtam nekem az ios drága igy mivel sok választás nincs és az androidba összeségébe nagyot csalódtam igy jött a windows phone na meg persze pár ismerősöm koràbban használt már és megvolt vele elégedve ! :-)
2015. dec. 31. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!