Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2-t vagy g3-mat érdemes...

Lg g2-t vagy g3-mat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Érveket, ellenérveket szeretnék kérni.
2015. dec. 30. 20:07
 1/4 anonim válasza:
Nekem volt mindkettő. röviden: a G2 kicsit gyengébb telefon de nekem stabilabban futott mint a G3 viszont a G3 olyan szinten mellegedett hogy egy konolyabb játék után zsebretéve a telefont zavaró volt. Én most egy Xiaomi redmi note 2 prime telót használok jobb mint bármelyik lg kellően erős és támogatott telefon 65 ezerért vettem és nagyon jó.
2015. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked a jó kamera, akkor a G2-t vedd, azé jobban sikerült, minden más a G3 mellett szól.
2015. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én két hete használok G3-at , a kamera szép képeket csinál , és nekem bírja a játékokat is ( gta sa , this war of mine , clash of clans , stb ) és nem annyira zavaró a melegedés , és jól bírja az aksi is :)
2015. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szeretem az Lg-ket.De az se gond ha más márka csak legyen szervíze Magyarországon.Olyat keresek ami jól fut, nem akadozik. Bővíthető legyen, ram 2 Gb akksija 3000 körüli kamera nem annyira fontos de néha 1-2 kép készítéséhez ne mondjon csődöt.

Sokat telefonálok (ne melegedjen be 1óra után) játszani viszont nem szoktam be sok mindent telefonon intézek messenger, e-mail, rendelések stb...

2015. dec. 31. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!