Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 telefonom értesítő...

LG G2 telefonom értesítő sávjában a következő üzenet jelenik meg és tűnik el: Korlátozott hozzáférés megváltozott. újraindítás után nem adta be, csak mikor rácsatlakoztam a Wi-Fi-re. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2015. dec. 31. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Most megnéztem az én G2-met, mi lehet ez?...


ne törődj vele, csinál néha hülyeséget ez a csúcstechnika is..persze ez nem tudományos magyarázat, de nincs jobb..


dőlj hátra, kérj még egy kávét, és használd egészséggel.

ez egy világbajnok készülék, csak év vége lévén viccelődött.


van mellette egy Samsungom is, az néha kiír valami baromságot, de működik tovább rendesen.


hát nekem ilyen tudományos magyarázatra futja.

2016. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D amúgy fél óra után abbahagyta, nem volt semmi komoly ;) máshol olyat olvastam hogy a Wi-Fi miatt írta ki, mert nem volt jó a csatlakozás :P
2016. jan. 2. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!