Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Motorola Moto G2...

Van egy Motorola Moto G2 telefonom, amin 5. 0.2 van, folyton újra kell indítani, hogy ne legyen túl lassú. Mit tegyek, hogy ne kelljen?

Figyelt kérdés

2015. szept. 18. 09:37
 1/2 EpicnessOnSquare ***** válasza:
Szerintem baromi sok alkalmazás fut folyamatosan a háttérben. Jelenleg én két telefont használok - inkább egyet, a második csak tartalék, amit folyamatosan feltöltök, de nem igen használok - A tartalékom egy első szériás Moto G (Nem gyári ROM-al, de 5.0.2 szintén) és nálam teljesen simán működik, nem akadozik, de gyakorlatilag egy teljesen tiszta ROM, van rajta Facebook, Twitter, Snapchat + a gyári dolgok. Hasonló 1 GB RAM-al rendelkező telefonok esetén javaslom hogy zárd be a háttérben futó alkalmazásokat, ha meg root-olva is van, akkor tölsd le a Greenify nevű alkalmazást, amivel a háttérfolyamatokat teheted alvó állapotba, így nem is merülsz gyorsan és gyors is marad a telefonod:) Amúgy ajánlom hogy add valamelyik családtagnak és vegyél egy 2GB RAM-al rendelkező telefont, manapság már sokkal olcsóbbak, és Android alá az a minimum amivel jó felhasználói élményt érhetsz el.
2015. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sqjnos nem tehetem meg,hogy váltok,mert még csak most sikerült eladni az előzőt,a root az meg azért nem,mert elveszik a garancia.Ja és a családtagoknak nem kell ez a telefon.De azért köszönöm a választ.
2015. szept. 19. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!