Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony "mai" mobiljairól? Miért veszik az emberek a gyártó felső/csúcskategóriás telefonjait?

Figyelt kérdés
Felsorolnátok érveket a Sony mellett, leginkább a többi gyártó zászlóshajóival szemben? Nem tudom felfogni, mi viszi rá az emberek... Z3-nál is voltak gondok, a Sony kamerája (szoftveresen) köztudottan rossz.

2016. jan. 1. 08:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Min tudol nevetni?
2016. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"te is kinyithatnad jobban a szemed. Ne legyel elvakult sony fan"


Te se legyél már elvakult Sony gyűlölő... Gyakorlatilag semmi mást nem csinálsz, csak fikázol egy alapvetően jó telefont, hogy az mekkora szar :D

2016. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Komment Huszár


Arra voltam kivancsi, hogy miert veszik az emberek. Nem igazan kaptam ra valaszt, alaptalan dolgokat irtak, amiket megcafoltam. Ez a fikazas igazabol cafolas. Ha olyan valasz jott volna, hogy azert mert altalaban eros hardvert raknak a sonykba, akkor tudomasul veszem, nem "fikazok". Xperia Z Ultrat nagyon birtam. Arahoz kepest eros... van meg az is, hogy tamogatja a PS kontrollert. Tiszta gamer cucc :D


(Nem a sonyt fikazom, csak azokat akarom """leoltani""", akik alaptalanul istenitik. #2, #6. A fanok elvakultsagat utalom, nem a gyartot, telefonjait. A #6os nagyon jo "hangnemben" mutatkozott be, raadasul pont a gyengepontjait sorolta fel a sonyknak.)

2016. jan. 1. 11:30
 14/14 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy én sony fan vagyok, és ha az lenne miért kellne ezért utálnod?csak elmondtam a véleményem, ha nem tetszik ne kommentálj ennyi
2016. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!