Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy M4 Aqua telefonom és...

Van egy M4 Aqua telefonom és rosszul működik rajta az SD kártya!?

Figyelt kérdés

Hi :)!

A Telefonomba van egy 32 GB-os class 10-es kártya és ha át akarok erre rakni bármit is ez történik: [link]


Ennyi hely van a kártyán: [link]


Néha sikerül rárakni az alkalmazásokat a kártyára de csak pár darabot tudok rárakni azokkal is ez történik egy idő után: [link]


És ezeket az ikonokat sehogy nem tudom kitörölni mert nem létezik o.O WTF

[link]


Meg lehet ezt valahogy oldani vagy inkább vigyem be gariba? mert már amúgy is néha meg akad meg a játékokat akadozva viszi -.- a huawei y300-as telefonomon ment a subway surfers de ezen meg úgy akad mint a szar... megy 60 FPS-el aztán meg leesik 30FPS-re aztán meg 1-re majd megint fel 60-ra.


Beleraktam a huawei telefonba a kártyát normálisan működött raktam át rá dolgokat és nem tűntek el!


Vigyem be garanciába? Egyszerűbb lenne szerintem! De a ti válaszotokra is kíváncsi vagyok!

Előre is köszönöm hogy válaszoltál :)



2016. jan. 1. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
"A RAM mérete 2GB. A belső háttértár 8GB a (DualSIM kártyás modell esetében 16GB) amiből a felhasználó 2,5-2,95GB-ot használhat. Ez nem a legjobb dolog a gyártótól! Aki több játékkal is játszik az bajba kerülhet! A programok áthelyezhetőek a külső SD kártyára de nem mind és az átrakott alkalmazásoknál sem a teljes adatállomány kerül áthelyezésre. Egy része marad a telefon háttértáron. Ezt a gondot majd az Android 6.0 hárítja el."
2016. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt értem de Miért nem tudtam átrakni az SD kártyára amikor volt 30GB hely??

Mind 1 Beviszem garanciába... rossz nem történhet :D

2016. jan. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!