Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az iphoneba belevágatom a...

Ha az iphoneba belevágatom a régi telefonjaim sim kártyáját meg tudom nézni, hogy mi van rajta?

Figyelt kérdés

A regi nokia telefonjaim után meg maradtak a sim kártyák. Atelefonoknem üzemképesek,így nem tudom azon megnézni. Viszont már azok pin kódját sem tudom. Valahol meg van,denemfogom azért megkeresni most,nem tudom már holvannak a papírok

Jelenleg iphoneom van,abbaufye nem jó a sima kártya, vágatni kell.

Ha megvágatom a kártyákat..akkor a pin kód nélkül megtudom nézni azoknak a tartalmát? Kártyafüggetlen az iphone. A kártyák nem sérülnek így meg? Igaz h a jelenlegi kártyám is vág a van az előő telombol.


2016. jan. 1. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Pin kód nélkül nem fogod tudni megnézni.
2016. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Szirty ***** válasza:

"Ha megvágatom a kártyákat..akkor a pin kód nélkül megtudom nézni azoknak a tartalmát?"


Ha a kártyán tárolt telefonszámokra gondolsz, azt vágás után akkor sem tudod megnézni ha a PIN kódot tudod.

2016. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nővérem azt mondta egyszer , megtalálta az egyik kártyámat berakta a kártya független telefonjába és megtudott nézni egy videót.. Ésaz a videó tényleg rajta volt a telefonomon vagy a kártyán,amit mondott, ugyhogy nem hazudhatott. Esetleg ráhibázhatott .. Ha nem lehet megnézni
2016. jan. 1. 20:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Most a vágás miatt nem látom a tartalmát vagy amúgy sem?

Elvileg ha bekerült egy kártyafüggetlen telefonba 20-30-as mindegy milyen kártya,akkor meg lehet nézni,hogy mi van a telefononvagy kártyán,ezt most nem tudom pontosan,

Akkor úgy kérdezem,hogy ideót,fotótmegtudok nézni?

2016. jan. 1. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Miféle videót akarsz megnézni, apám? A simkártyán csak a névjegyek meg sms-ek vannak, de a sim-pin nélkül azokhoz sem férsz hozzám akármilyen picire is összevágatod.
2016. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egy videó volt,amit én kameráztam a telefonnal. De nem ez a lényeg. A telefonomról nem tudta megnézni,mert az egyik ek sötét a képernyője ráfolyt a pezsgő,igy képt nem látni..a másiknak meg nincs meg a gombok,mert szét kaptam.. Szoval ha abba be is rakja a kártyát nem tudja irányítani..


Csak azt tudta,hogy berakta a telefonjába a kártyámat és úgy megnézte,hogy mi van rajta.


Biztos,hogy láthatta,mert mondta,hogy mi van a videó ! És én meg tudom,hogy az amit felvettem akkor,az rajta van.

2016. jan. 1. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
És az ilyeneknek telefonja van... A SIM kártyán üzenetek, híváslista, névjegyek vannak. A videók meg a képek pedig s MicroSD-kártyán..
2016. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A SIM-kártyán NINCS videó! Videó maximum a memóriakártyán lehet!
2016. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!