Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy core prime...

Samsung galaxy core prime telefonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most vettem meg ezt a telefont. És érdekelne, hogy mik a tapasztalatok. Hogyan használjam, hogy sokáig bírja? Igazából kb csak telefonálásra fogom használni. De szeretném tudni, hogy mire kell kifejezetten odafigyelni ennél a típúsnál.

2016. jan. 1. 20:55
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Belülről:

Ne tölts le rá mindent, kevés alkalmazás legyen rajta, hogy ne melegedjen. Apukámnak ilyen telefonja van.., érdekes. Jól működik meg minden, de néha belassul.

Kívülről:

Ajánlott gorilla glass fólia, az nagyon vigyáz avtelefonra. :)

BUÉK!

2016. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem nincs, csak a nővéremnek. Nem vettem észre, hogy különösebben figyelne valamire, de így is bírja még, nem lassult le.

Amúgy telefonálásra miért vettél ilyen telefont? Úgy értem, hogy sokkal olcsóbban is lehet kapni olyat, amit telefonálásra lehet használni.

2016. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ok, amiért ezt a telefont választottam az leginkább a munkám. Könyvelőként dolgozom és a megjelenésemen elég sokat dob az is, hogy az ügyfelek jelenlétében milyen telefont veszek elő a zsebemből.
2016. jan. 1. 21:22
 4/4 Norbi658441 ***** válasza:
A telefon oldalán végigfutó ezüstre lefújt és lecsiszolt műanyag keretre ügyelj,hogy ne verd le,ne verd oda valaminek,és a telefont tarts tokban,mivel ha véletlenül nekikoccintod valaminek hajlandó lepattanni a festék,vagy a sok karcolódástól is lekophat esetleg a karcok láthatók lesznek.A képernyőt még lehet védeni öntapadós fóliával.
2016. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!