Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay-ről rendelt kijelző Sony...

Ebay-ről rendelt kijelző Sony Xperia Z1-be megbízható?

Figyelt kérdés

A Sony Xperia Z1 telefonomnak a kijelzője tönkrement. A boltba azt mondták 35 ezerért megcsinálják, de ha hozok alkatrészt olcsóbb lesz. Nos kinéztem egy kijelzőt ebay-en és kíváncsi lennék jó lesz-e hozzá illetve megbízható-e. A telefonról annyit kell tudni, hogy az érintőpanel ment tönkre benne csak és a c6903-as modell.

A termék linkje: [link]



2016. jan. 2. 00:39
 1/3 Lájsz ***** válasza:

Folyamatosan vásárolok ettől az eladótól,még nem volt probléma vele,jó minőségű dolgokat árul. Viszont mint írtad "így olcsóbb lesz"..ez mit takar? Csak azért mivel szervizes vagyok,és ha hozott anyagból kell dolgozni,a munkadíj egy ilyen javításnál 3000ft és nem több. Ha többet mond,menj tovább nyugodtan.

Ui:BUÉK!

2016. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ez így több bátorságot adott a vásárláshoz. BUÉK neked is! :)
2016. jan. 2. 15:18
 3/3 Lájsz ***** válasza:

Nagyon szívesen!


Viszont átnézve a kínálatot,én inkább ezt ajánlanám:

[link]

Árban ugyanott van,az eladó tuti,illetve ehhez a kijelzőhöz megvan a keret is,azt nem kell külön még ragasztgatni,így nem is válik el később. :)

2016. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!