Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék csinálni? Samsung...

Fodorbalu kérdése:

Mit tudnék csinálni? Samsung Galaxy Y GT-S5360 telefonom 2 éve kaptam, már elég lassú volt ezért gondoltam hard resettel megoldódik a probléma.

Figyelt kérdés
Benyomtam, mindent lementettem, szerencsére, mert amikor újraindítottam a telefont megjelent a Samsung logó, aztán a szokásos kis android, és azt írta, nyomja meg az androidot a kezdéshez. Megnyomtam, nem történt semmi. Láttam, hogy a lenyomást érzékeli mert az android körül egy fény jelent meg, elengedtem de semmi nem történt. Gondoltam biztos a hard reset miatt ezért újraindítottam. Ugyan ez ment végig. Bekapcsolt, megnyomtam, semmi. Ha valaki tudná esetleg a választ, annak megköszönném, ha elmondaná. Ha valakinek ugyanez a problémája van annak meg lehet hogy az itteni válasz tud segíteni.

2016. jan. 2. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd újra odinnal a rendszert
2016. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, megcsináltam, de a probléma sajnos nem oldódott meg :(
2016. jan. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!