Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes iphone 5s-t venni?

Érdemes iphone 5s-t venni?

Figyelt kérdés
Sok véleményt hallottam már róla, mind különböző volt. A legtöbb ember meg van vele elégedve, de olyat is hallottam hogy valaki csak 1 hónapig tudta használni. Segítsetek:|

2016. jan. 2. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Érdemesnek nem érdemes, mert olyan dolgot úgyse lehet vele csinálni mint amit egy olcsóbbal se lehetne. Csak annak érdemes aki jobb híján meg akar felelni az IQ bajnok társainak.
2016. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg azt a szart....

Ott a Sony Xperia M5

Vagy a Htc M9

Vagy a Huawei p8

Vagy Samsung Galaxy s6


Annyi jo telefon van 100-150 közt mièrt pont a iphone 5s?

Inkább gyűjts egy Iphone 6-ra de ne 5s-re kèrlek 2016 van jön hamarosan az iphone 7

2016. jan. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy szar nálam több éve jó szolgáltatot tesz. Persze ha most vennék akkor én is újabbra gyűjtenék.

Egyébként a sima 6 és az 5S között nincs akkora különbség, hogy megérje váltani, 5S-ről 6S-re érdemes csak.

2016. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és kielégíti az igényeid akkor igen. Én másfél éve vettem 4s-t mert nagyon tetszik.
2016. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!