Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 lite wifi probléma?

Huawei P8 lite wifi probléma?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a gond hogy ma reggeltől a telefonom nem érzékeli a wifi hálózatokat tegnap még rendesen ment de mostmár gyári beállitást is csináltam de semmit se javult a helyzet és több wifi hálózat közelébe probáltam de egyik se jó. Valakinek esetleg volt már ilyen problémája?
2016. jan. 2. 23:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Ajjaj, pedig ennek a telonak rendkívül jó és érzékeny wifije van.

Hirtelen nem tudok csak hardware problémára gondolni...

2016. jan. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
sziasztok nekem is ua a problémán, de nálam már nem előszőr csinálja elsőre magátol rendbe jött de most már szeretném tudni, hogy ez mitől lehet. rendszerint akkor jön rá ez a hüleség mikor használom a bluetooth-ot utána napokig nem jó a wifi. ki-be kapcsolgatom és egyszer csak magátol rendbe jön. ezek szerint ez nem csak nálam gond.
2016. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 pada960220 válasza:
A probléma itt is fent áll. A probléma kerestetik.
2016. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Elvittem szervizbe mondták hogy ez széria hiba és erre van garancia. Szóval érdemes elvinni szervízbe. Én is alig várom már hogy visszakapjam. Remélem egy kicsit tudtam segíteni nektek
2016. jan. 17. 17:23
 5/37 anonim ***** válasza:
A Huawei erre a problémára egy 5.0.1 android frissítést javasol.
2016. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Én probáltam azt is...nem használt
2016. jan. 19. 15:52
 7/37 anonim ***** válasza:
Na nálam is előjött ez a hiba. Gondolom mindannyian neten rendeltünk.. . jól átvertek. Alaplap hiba, mennyi a javítás?
2016. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:

Nekem tökéletesen működik a P8 Lite.

Esetleg a 4G-t kapcsoljátok ki rajta... :D

Elég a 3G. :)

2016. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:

Tudom hogy a két telefon nem egy kategória, de nálam ugyanezt az Y6 csinálja,

Szerintem ez huawei szoftver probléma,

2016. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 0324 válasza:
Sziasztok! Nálam is ez a problematika áll fen csak kicsit másként. Ugyan is nálam az a sztori h kártya csere történt a telóba(p8 lite) aztán másnap nem müködöt se a wifi se a bluetooth ráadásul nincs a telefonnak se Ip cime se MAC cime azt irja nem elérhetö ,de a telefon nincs letiltva mert arról telefonálok meg netezek sim kértyán keresztül. Mi lehet a gond? ha valaki tud bármi féle segitséget felvilágosizást irni akkor kérem tegye meg előre is köszönöm.
2016. júl. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!