Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 735 a mobilom...

Annaaa123 kérdése:

Nokia Lumia 735 a mobilom típusa, a problémám pedig: raktam rá saját jelszót, amit sikerült tökéletesen elfelejtenem. Ismertek valamiféle trükköt esetleg, hogy feltörjem a saját mobilom vagy ilyenkor mindenképp a szolgáltatóhoz kell elmenni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 00:46
 1/1 anonim válasza:

Állítsa alaphelyzetbe telefonját.


Fontos: Az alaphelyzetbe állítással telefonja törli a személyes tartalmakat, köztük az alkalmazásokat is, és visszaállítja a gyári beállításokat.


1. Ügyeljen arra, hogy a telefon akkumulátora eléggé fel legyen töltve; töltse telefonját legalább 20 percig.


2. Kapcsolja ki telefonját, és válassza le a töltőt.


3. Nyomja meg és tartsa lenyomva a hangerőcsökkentés gombot, majd csatlakoztassa a töltőt. Egy felkiáltójel (!) fog megjelenni a képernyőn.



4. Nyomja meg a gombokat a következő sorrendben: hangerőnövelés, hangerőcsökkentés, bekapcsológomb és hangerőcsökkentés.

Lumia 950 XL felhasználók: Kérjük, legyenek tekintettel arra, hogy a billentyűkombinációk kissé különbözőek, mint a többi Lumia telefonon.


5. Várjon, amíg telefonja alaphelyzetbe áll. Eközben kb. 5 percig fogaskerék ikonok forognak a képernyőn, majd a képernyő kb. 30 másodpercre elsötétül. Végül a telefon újraindul.


6. Hajtsa végre a telefon kezdeti beállításának lépéseit. Amikor megjelenik a dátum és az idő, ellenőrizze, hogy helyesek-e az adatok.


7. Válassza le a töltőt.


Súgóból másoltam remélem tudtam segíteni.

2016. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!