Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumiasok! Nem unjátok?

Lumiasok! Nem unjátok?

Figyelt kérdés
Nem idegesít titeket, hogy nem lehet Snapchatelni? Ha mar nem képesek kiadni az eredetit, akkor legalabb a third party-kat hagyjak mar a Windows áruházban...Kezdem megbanni, hogy platformot váltottam.

2016. jan. 3. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor add el és vegyél mást.
2016. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem idegesít, mivel nincs szükségem snapchat-re. Megbízható, gyors, sallangmentes telefonra vágytam, amit meg is kaptam WP személyében.
2016. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan az a véleményem, mint a 2-nek. Ha egy buggal és laggal teli op.rendszert akartam volna (ezzel a fogalmam sincs, mire is jó) Snapchat-tel, akkor droidot vettem volna. De mivel engem pl. hidegen hagy ez az app, ezért inkább tartottam fontosnak a gyors és stabil telefont. De dönts, ahogy akarsz. Ha neked egy alkalmazás ilyen fontos, hogy vegyél érte egy új telefont, hát rajta. De azt is kalkuláld bele, hogy a Win10Mobile-lal elvileg(!) minden, a Play áruházban lévő app elérhető lesz WP-re is.
2016. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 az nem biztos, lehet elmarad.
2016. jan. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem biztos, azért tettem oda a felkiáltójelet.
2016. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja értem. akkor oké
2016. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat.

Termeszetesn egy 'ilyesmi' app nem er meg annyit, hogy telefont csereljek. Csak kicsit bosszant ez a hozzáállás mindket részről. De akkor (némileg) megnyugtat, hogy a frissítést követően elérhető lesz számunkra is.:) Kerdes, hogy mikor.

2016. jan. 3. 14:37
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Bár ez lenne a legnagyobb gond... De sajnos nem. :(
2016. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Én tökre nem unom hogy nincs a telefonom teleokádva mindenfele optimalizalatlan ramzabalo androidszimbióta hülyeséggel ...

Sőt orom latni h ha hivni akarok akkor egy gombnyomas es hív is..droidnal fel ev utan hivasinditas is nehézkes volt a g3-on nemh nekizuhanjak ilyen appoknak :D

2016. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem Microsoft lumia 532 van kb fel eve, sztem jo bár én nem használom azt az alkalmazast amit irtál azt se tudom mi az, en jatszani szeretek már teliraktam játékal sokkal es birja és még helyem is van sok azokat az alkalmazasokat ami kell nekem azokat pedig viszi úgyhogy en nem unom jo kis telok ezek
2016. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!