Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung grand prime mikor...

Samsung grand prime mikor kapja meg a android 5.1.1-et?

Figyelt kérdés
Valakinek itt van ilyen telefonja? Megérkezett már rá az 5.1.1? Már régóta várom, de nekem még mindig nem jött meg. Egyik ismerősömnek viszont már néhány hete igen.
2016. jan. 3. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
én eddig úgy tudtam a 4.x verziót nem lehet fejleszteni 5.x-es verzióra. Persze lehet az eladók tudták rosszul akik mondták nekem mobil boltban.
2016. jan. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 akkor jól behülyítettek. Meg amúgy is nem fejleszteni, hanem frissíteni. Lehetni lehet frissíteni, ha ki van adva rá a frissítés.


Kérdező: Ha az ismerősödnek független a telefonja a tied meg kártyafüggő akkor ez is magyarázhatja a késést. A szolgáltatók később szokták kiadni a frissítéseket.

2016. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem független a telefonja. T-mobileos
2016. jan. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!