Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van Alcatel Idol 2s...

Kinek van Alcatel Idol 2s típusú telefonja? Meddig bírja az akkumulátora?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 20:17
 1/3 anonim válasza:

Idol2-m van

Mobilnet nagyon meriti,kb 2,5 óra alatt nullázza.

Esténként mindig töltőre dugom,mert addigra merül annyira hogy kell.(kb 50 sms,5 perc telefonálás,2 óra netezés,fél óra egyéb ami a napi használat)

2016. jan. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem nem vetted még meg azt a hulladékot, kerüld az alcatelt ha jót akarsz. Üdv: Egy Alcatel ot idol tulajdonos
2016. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már lassan egy éve ilyen telefonom van. Annak ellenére, hogy több rosszat olvastam róla, mint jót, nekem rendesen működik. Az akkumulátor kivételével. Erről senki nem írta, hogy ilyen rossz lenne, pedig szerintem borzalmas. Mivel azonban senki nem írta, hogy baja lenne vele, gondoltam talán az enyém nem jó, és érdemes lenne kicseréltetni. Csak hát a szervizben nem bízom...

Köszönöm a gyors válaszokat :)

2016. jan. 4. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!