Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros telefonról hogy...

Telenoros telefonról hogy lehet visszahívást kérni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyit számít, de a telefon Nokia Lumia.

2016. jan. 3. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függ:D

Ne legyen pénz a kártyádon,és haívj telenorost!

Viszont jó ha tudod, van 1 limit mennyit enged,és leg közelebb csak akkor tudod használni,ha fel töltötted a telefonod majd ismét lefogyott

2016. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elindítassz egy hívást a kívánt személy felé, megnyomod a virtuális billyentyűzeten a # (ketőskereszt) gombot, és

ha egy hang azt mondja : Sikeresen kiküldtük a hívott félnek a visszahívó sms-t akkor jol csináltad,

egyébként feltöltésenkén 10db jár amit 1 hónapon belül használhatsz fel ( Ha jol tudom csak Hállózaton belül )

2016. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Enis a kettoskeresztet nyomtam pedig :\

Koszonom! :)

2016. jan. 4. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Amugy csak hálozaton bellül használható fel,azaz csak telenorosnál.ÉS úgy van ahogy a kettes írta
2016. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, értem. :/
2016. jan. 4. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!