Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy az eddig gyűjtött pénzemet egy méregdrága telefonra költeném?

Figyelt kérdés
Igazából még nincs meg teljesen az összeg, és az eddigi telefonjaim ára összesen nem került ennyibe, de nagyon szeretném. Gyönyörű és pont az, amire eddig vágytam.

2016. jan. 3. 21:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ki pénze? a tied azt csinálsz vele amit akarsz
2016. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2016. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen, az enyém, de azért mégis annyiba kerül az a telefon, mint egy használt autó. Gondolkozom... nem tudom mit tegyek. Szégyenlem a szemükbe mondani. Az ár anyukám 4 hónapi fizetése, szerintem ez rengeteg sok pénz, óriási összeg. Mégis nagyon kívánok egy ilyent, már elég régóta.
2016. jan. 3. 21:15
 4/29 A kérdező kommentje:
16 :)
2016. jan. 3. 21:15
 5/29 A kérdező kommentje:
Meg, hát... nincs egy éve, hogy új telefont kaptam, de rengeteg baj van vele. Folyton lefagy és csak akkor jön helyre, mikor lemerül, már a kamerája sem működik úgy, mint az elején. (samsung galaxy A3)
2016. jan. 3. 21:17
 6/29 anonim ***** válasza:

ájfón, mi?


Nem a te kategoriad. Ne csodalkozz majd ha a szuleid hulyenek neznek.

2016. jan. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
37%
Figyeljétek a keresőszavakat :)) Kérdező, inkább valld be nekik, hogy buzzi lettél, azt hamarabb elfogadják.
2016. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nem értem a kulcsszavaknál az iPhone és a tökéletesség szavakat együtt emlegetve.


Ha nem veszed meg, mert másokra hallgatsz, azokat fogod utálni, akikre hallgattál.

Ha megveszed, pár hét múlva a készüléket fogod utálni, mert mindenhol hímes tojásként fogsz rá vigyázni, és folyton az fog a fejedben járni, hogy ennyi pénzből mennyi más értelmes dolgot vehettél volna.

2016. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Gyűjtöd vagy dolgozol érte? Ha dolgozol érte szerintem könnyebben elfogadnák :)

Esetleg köthetnétek átmenetileg kompromisszumot. Most beéred egy kevésbé drága ( pl "csak"2 havi fizetés ) telefonnal, úgysem tartanak 3-4 évnél tovább még a drágák sem és addig már lesz szebb, jobb, okosabb stb, amire vágyni fogsz :))

2016. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

U.I.:buzzi vagy te. Lány vagyok

2016. jan. 3. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!