Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy amilyen telefont akarnak nekem venni az nem igazán tetszik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, szüleim venni akarnak nekem karácsonyra egy telefont Huawei Ascend y200 és úgymond "titokban" de én tudom... Szval 20.000Ft ért akarják venni telenornál de nekem igazából nem annyira tetszik, inkább egy ZTE Blade III kéne 29.000Ft és nekem van 9000Ft om szval az ő 20.000Ft jukkal pont megtudnánk venni, csak nemtudom hogy mondjam el ezt nekik, vagy az bunkóság lenne? hogy mondjam el? Vagy csak simán hagyjam hogy vegyék meg? igazából nem tudom mit csináljak help.



2012. dec. 18. 08:00
 1/2 anonim válasza:
A ZTE Blade-del jobb, ha sietnek; tegnap felhívtam a telenor ügyf. szolgálatot ZTE vásárlással kapcsolatban, azt mondták, hogy elfogyott. Viszont üzletekben még lehet találni néhány darabot, a következő szállítás állítólag január második - harmadik hetében lesz.
2012. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nyugodtan megmondhatod nekik. Nem hinnem hogy problemat kene hogy okozzon, nincs benne semmi rossz, es nekik sem fog tobbe kerulni.
2012. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!