Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet venni viszonylag...

Hol lehet venni viszonylag olcsón,32gb-os iPhone 5s silvert?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nézz körül.

2016. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Hú milyen olcsó. A 4"-ért piszok drága.
2016. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hát nézd 2-es...akár hiszed akár nem, én rohadtul örülnék egy 5"-nél kisebb telefonnak, ugyanis ami jelenleg van, kicsit kényelmetlen(és csak azért kicsit, mert nehezen, de megszoktam). megnézed a telekom kínálatát, az iPhone 5S jelenleg az egyetlen 4"-es telefon. a többi 4,5-nél kezdődik. nem mindenkinek kényelmes a nagy tepsi ám...
2016. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
3. Nehogy azt mondd hogy jobb egy 4" mint egy 5 vagy nagyobb. Bármire jobb . Sokkal könnyebb a nagyobb képernyőn boldogulni. Olvasni, játszani, böngészni mind sokkal jobb. Nekem is 4"-os telefonom van, de mikor a kezembe került egy tablet rögtön vettem egyet (simes) . Azóta pihen a teló. Egy napon se lehet említeni a kettő kezelhetőségét.
2016. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg nekem is 5" telefonom van, de számomra nagyon kényelmetlen. Egy iPhone 5s mérteű telefon pedig pont tökéletes lenne, ráadásul nem a méret, hanem a minőség számít.. Legalábbis nekem.
2016. jan. 5. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, neked a nagyobb kényelmesebb, de mint írtam, és a kérdező is írja, neki nem kényelmes. jelenleg nekem iPhone 6-osom van, és megszoktam, de nem tökéletes. nekem 4,3 körül van az ideális méret. nyilván aki meglát egy tabletet, és azon kezd el netezni, az egyből azt mondja, hogy azon kényelmesebb...de praktikusnak nem mindenkinél nevezhető.
2016. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!