Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes ázsiai Samsung Galaxy...

Érdemes ázsiai Samsung Galaxy K Zoom -ot venni?

Figyelt kérdés

Kb fél éve szemezgetek a telefonnal sőt talán már egy éve is , így folyamatosan figyeltem az árak változását és szinte csak ázsiai piacra gyártott készüléket lehet vásárolni az itthoni webshopokból , kérdésem az lenne hogy érdemes-e bevállalni hogy vásárolok egy ilyen telefont itthon ? Valakinek tapasztalat ez ügyben ? Van alapja annak hogy ha normál felhasználás mellet üzemel a készülék akkor is eltűnhet a magyar nyelv ?

Köszönöm a segítségeteket :)



2016. jan. 4. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért akarnád megvenni máshol nem pedig itthon. Ez a telefon ha most vásárolod 2 évig megteszi az biztos. Nagyon sok jót olvastam róla, én véleményem az hogy Igen érdemes megvenni, de itthon valamelyik boltban ajánlom megvenni mert az a legbiztosabb, abban tutira benne van a magyar nyelv és normális garancia is van rá. Sok sikert az új telefonodhoz és csinálj minél több gyönyörű képet vele :)
2016. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ázsiai piacra szánt készülékekre nem biztos, hogy lesz frissítésed! A garancia még bizonytalanabb, mert a hazai szervizek, csak a Mo-on hivatalosan forgalmazott készülékeket javítják. Én nem vennék ilyet...
2016. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Ha magyar országon bemegyek egy elektronikai boltba lehet ilyen készüléket kapni. Nemértelek titeket...
2016. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a Mo-on forgalmazott készülék ellen van kifogásom, hanem az "olcsóbb" ázsiai piacra szánt ellen. Ha megnézed a korrektebb webshopok felhívják a vásárló figyelmét, hogy az olcsóságnak ára van, garanciában, frissítésben. Pl az én S5 minim kb 10.000 Ft-tal lett volna olcsóbb. Én inkább rászántam a pluszt.
2016. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából magyar nyelvű a készülék új garanciális 12 hónap teljes 24 hónap szoftver garancia.

Szívesen vennék EU-s piacra gyártottat is csak nincs hónapok óta meg ahogy érdeklődtem nagyobb forgalmazóknál nem is valószínű hogy lesz.

2016. jan. 10. 12:37
 6/6 A kérdező kommentje:
korrektebb webshop alatt melyiket érted ? Csak tanácsként kérném hol érdemes vásárolni :)
2016. jan. 10. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!