Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Lenovo S60 vagy...

Szerintetek Lenovo S60 vagy Samsung Galaxy J5 LTE? Mennyire igaz, hogy az összes Lenovo telefon szoftver hibás, esetleg ez a típus is?

Figyelt kérdés

Érdekelnének személyes tapasztalatok, ha valakinek, vagy ismerősének van/volt valamelyik akkor a vélemény róluk.

Gyári alkalmazások mennyisége, melegedés, mennyire akad, gyorsaság, kamerák minősége, igazából minden infónak örülök.

Köszönöm előre is



2016. jan. 4. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

S60-at nem vennék, mert pont egy éves a telefon, és nagyon gyorsan fejlődik a technológia, ráadásul "régi" telefonoknál a frissítések is elmaradoznak.


Nem szoftverhibásak a Lenovo-k, elképzelhető, hogy volt pár olyan mobil, de melyik márkánál nem?


Gyári alkalmazással sajnos minden telefont teletesznek.


Ha ebből a kettőből kellene választanom, akkor a J5-öt venném, főleg az Amoled kijelző miatt (-> szép színek, fekete igazán fekete, akku-barátabb megoldás, mert a sötét pixeleket kikapcsolja, így sokkal jobban kíméli az erőforrást).

Gyorsasággal szerintem alapfolyamatok során egyikkel sem lenne baj, Lenovon jobban menne a multitasking a több RAM miatt.

2016. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a nagyon frissítgetős fajta ember, úgy tudom a Lenovora az 5ös android kijött. Az IPS kijelző betekintési szöge nagyobb, és nem annyira erősek a színek. Igazából a kijelző ilyen szempontból nem mérvadó.

Köszönöm a választ:)

2016. jan. 4. 19:26
 3/7 anonim válasza:
Nekem egy Lenovo S60-am van és megvagyok vele elégedve...Szép a kamerája,gyors,nem lassul le,nem fagy le,és csak ha töltés közben használom akkor melegedik fel,de ez minden telefonnál normális,a melegedés nem okoz hibákat,ugyanojan gyors a telefon :) remélem segíthettem
2016. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
a színekkel is teljesen megvagyok elégedve,egész telítettek a színek,és ez a képeken is látszik,nem pixelesek a képek sem
2016. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
jaj ésmég annyit hogy gyönyörű a telefon,főleg feketében..nagy érdekessége hogy elolapja fekete hátlaoja pedig feketésbarna...egyszerűen gyönyörő..és mivel sötét a telefon ezért szebb képeket is készít
2016. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Mivel sötét a telefonn szebb képeket készít" :'D ember sírok rajtad, veszek egy "világos" telefont és máris romlik a minőség? :D ... Menj és képezd tovább magad egy kicsivel, légyszíves.

Nagy az Isten állatkertje :D

2016. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) sokat segítettél^^ Még annyi hogy az elsőkamerát mennyire befolyásolják a fényviszonyok: gondolok itt este+lámpafény, napfény stb.?
2016. jan. 7. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!