Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nexus 5 vásárlás 2016-ban?

Nexus 5 vásárlás 2016-ban?

Figyelt kérdés
Van értelme 2016-ban egy 2013-as modellt venni? Vagy ár érték arányban van jobb opció?

2016. jan. 4. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nexus 5-öm van, kb. megjelenés óta. Szerintem akár most is megéri, ha viszonylag olcsón tudsz szerezni használtat. Mindent tud még mindig, és még egy ideig fogja is.


Nexus 6 nálam kiesett a mérete miatt, a mostani kettő közül max a kisebb lenne a lehetőség, de a 2 gb ram miatt ki is esik (rom is ugyanannyi, az meg, hogy snapi 808 van benne 800 helyett, szerintem nem is érződik. Jaa, az ára meg az egekben, na meg a hátlapja se valami szép.) Ha van kérdésed még, írd le!

2016. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Legnagyobb félelmem, hogy úgy járok vele mint a Nexus 7 táblagéppel. Az első ében csodás volt, de ahogy jöttek rá a rendszer frissítések úgy lett lomha. Egy ismerős is szintén így tapasztalta, amíg egy másik gépen amin nem lett frissítve az normális maradt.

A Nexus 5-nél nem tapasztaltál ilyet? Nem romlott a rendszer frissítésekkel a sebessége?

2016. jan. 4. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan csak az elődje van, de Nexus 4 tulajdonosként, nyugodt szívvel tudom ajánlani a Nexus szériát. Nekem jelenleg a legfrissebb 5.1.1-es Android van rajta (eredetileg 4.2-vel jött ki) és én egy fikarcnyi lassulást nem tapasztaltam az eddigi 2,5 év alatt. Felhasználói élménye a mai napig helyt álló.


Használt vásárlása esetén figyelj a szériahibáira (ezek szépség hibák): például a feliratból kihulló gumira, repedés a SIM vagy a jack csatlakozónál...stb.

2016. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 5. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!