Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál mennyibe kerül a...

Telekomnál mennyibe kerül a mobilinternet?

Figyelt kérdés

Domino feltöltőkártyásra interneten (Telekom oldala) az 500mb=1190ft

Az 1gb=1590ft. Viszont bent a Telekomnál azt mondták, hogy 3 ezer a legolcsóbb. Pedig neten nem ez van. Most kinek van igaza?


2016. jan. 5. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A háromezres a SIM kártyás mobil internet, amit például 3G/4G képes táblagépekhez vehetsz. Ehhez kapsz egy SIM kártyát, amit be kell tenni a táblagépbe.

Meglévő hang alapú előfizetéshez (telefon) rendelhetsz adatcsomagot, ez amit te is írtál. Ezeket az adatcsomagokat egy sima sms-sel is megrendelheted, nem kell hozzá bemenni a szolgáltatóhoz.


[link]


Ami téged érdekel az a "Domino feltöltőkártyás előfizetőknek" címszó alatt található, amit meg a telekomnál ajánlgattak az a "Táblagépes internetezéshez ajánljuk" címszó alatt van.

2016. jan. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

és még mielőtt beleugranál ebbe az 500 mega 1190 Ft-ért, nyomd át az oldalon a fület arra, hogy nincs még net a díjcsomagomban-ra.


amit te néztél, az akkor lenne annyi, ha már van neted, de te ki szeretnéd egészíteni(ami különösen nagy g_ciség a telekomtól, hogy ez egyébként is csak a havidíjas előfizetőknek működik).


úgy már egyből csak 200 megát kapsz 1090-ért, 500 megát meg 1990-ért.

2016. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elég érthetetlen vagyok az ilyenbe, szóval ne haragudjatok, ha nem értem. Most van nekem egy SIM kártyám, de nem szeretnék újat. A jelenlegi kártyámmal szeretnék 500mb-ot, vagy 1gb-ot. Így pontosan mennyit is kéne fizetnem havonta? Nem szeretnék tudatlanul megint bemenni a Telekomba.
2016. jan. 5. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell bemenned, megrendelheted egy sms-el.


500 MB -> 1990,- Ft SMS-ben küld el a +NETPLUSZM kódot a 1430-as számra.


1 GB -> 2490,- Ft SMS-ben küld el a +NETPLUSZL kódot a 1430-as számra.


Legyen annyi pénz a kártyádon, hogy a havidíj összegét levonhassák.

2016. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
meg annyi kiegészítés, hogyha először lesz neted(nyilván igen), akkor az első hónapban csak 190 Ft-ba fog kerülni(ha 500 megásat választod, 1 gigásnál most nincs akcióban), második hónaptól pedig rendesen 1990 Ft.
2016. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, azóta Telekomon is megnéztem és mostmár értem. :) kicsit nehézkesen ment.
2016. jan. 5. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!