Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor feltoltokartya hogyan?

Telenor feltoltokartya hogyan?

Figyelt kérdés
Szoval venniszeretnek egy simkartyat, telenoroat. De nem a telenornal, hanem sima telefonosnal, tudjatok. Szoval megnezegettem a telenor oldalan a feltoltokartya es van olyan hogy x honapig jo,meg ilyenek. Erre ugyanugy tudnek rendelni csomagokat? Tehat hogy kulon venni neten? Mert nekem valahogy ugy kene, hogy havi adatkeretem legyen es csak lassitjak, lehet igy? Vagy megveszem es elfogy? Es ha veszek akkor hogyan? Mert nem talaltam. Bocsi ha tudatlan vagyok :(

2016. jan. 4. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemesz a Telenorhoz, es ezeket igy megkerdezed.


Szerintem lassitas egyaltalan nincs mar a telenornal, megallitjak ha lejar a kereted. A Praktikumos kartyara meg a MyTelenor appal vagy telefonon keresztul tudsz mobilnetet rendelni, sztem ez lesz amit kartyaskent megveszel.

2016. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan appem van, mert anno telenoros voltam, de mase lett a kartya. De bemegyek megkerdezem, koszi!
2016. jan. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!