Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meghülyült a telefonom....

Meghülyült a telefonom. SEGÍTSÉG!?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy s6 edge telefonom nem régiben vettem és ugye ezen a telefonon már lehet témákat is változtatni. (mint ugye alap alkalmazás vagy minek mondjam) Meg is tettem ezt. Letöltöttem egy másik témát feltelepítettem és alkalmaztam. Na itt jött a bibi. Az üzeneteket olyan lassan nyitotta meg hogy rögtön le is töröltem és vissza állítottam alapra a témát. Ezek után sem szűntek meg a problémák. Konkrétan az a baj hogy amit beszélgettem másokkal pl: B.nőmmel ott az összes üzenetet egyszerre betölti. Tehát úgy képzeld el hogy amikor a régebbi üzeneteket akarod elolvasni nincs az hogy vissza tekersz 20 üzit picit tölt megint... és így tovább hanem rögtön mint a 2000 üzenet ott van és totál belassítja így a beszélgetésünket. Nem csak vele másnál is ugyan ez van. Mit tegyek hogy úgy mond " megint lekorlátozza az üzenetek beolvasását? Vagy nem is tudom hogy mondjam de remélem értitek!"

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 5. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Indítsd újra a telefont, hátha megoldódik. Próbálkozhatsz az alkalmazás újratelepítésével is, de ha ez sem oldja meg akkor lehet az egész rendszert kell újrarakni.


Ha nem javul sehogy, vagy újra meg újra előjön esetleg jelentheted a hibát a gyártó megfelelő fórumán. Utána meg várhatod a csodát, hogy egy szoftverfrissítés megoldja a problémát.

2016. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy .apk miatt nem kell az egész telefont újra rakni -.-"

Lehet a messenger sz11r.

beállítások>>alkalmazások>>messenger>> adatok törlés

Újra bejelentkezel

ha ez sem megy akkor frissítések eltávolítása.

2016. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez alap " alkalmazás " tehát ugye sms-ről beszélek. Próbáltam mindent kivéve még a rendszervisszaállítást nem. Lementek mindent és hátha. Ha nem akkor újra rakom...
2016. jan. 5. 23:35
 4/4 A kérdező kommentje:
félreérthetően írtam én kérek elnézést. sms-ekről beszélek. Ott vannak ezek a problémák. :)
2016. jan. 5. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!