Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 130-160 ezerig milyen mobilt...

130-160 ezerig milyen mobilt vegyek ha jó kamerát szeretnék és androidos?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Google Nexus 5X
2016. jan. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
15%
szerintem az iphone simán helybenhagyja azonos kategóriás androidos társát, de te tudod
2016. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de iphone kilőve. Nincs warez csak jailbreak után.

Nme akarok fél napot szarakodni vele hogy varázsoljak rá egy Sygic-et vagy valamelyik idióta játéknak a teljes verzióját rátegyem..

2016. jan. 6. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

nem kell egymást kioktatni, a kérdező androidost szeretne...az eddig eladott kétmilliárd simogatós készülék 80 %-a androidos..ez magáért beszél.

Nem mintha a többi op.rendszer nem lenne ugyanolyan jó, de az emberek valamiért erre szavaztak..


Az LG G3-tól felfelé, vagy a Sony Z2 től felfelé,vagy a Samsung S6, vagy társai...


Ezek már mind jók, nehéz dönteni..inkább úgy keress, hogy melyik az, amit szívesen nézel, vagy tartasz a kezedben, aztánha több is van, akkor keress rá a . mbilaréna teszt című helyen..


esetleg ballagj be egy jobb független GSM boltba, ott segítenek...


mégegyszer..nagyon fontos, hogy első látásra megszeresd a készüléket...

..én vettem egy baromidrága hatlövetű gépet, de amikor kézbevettem már nem tetszett..hiába jó...


nekem például a Samsung S6 tetszik..mellesleg mindent tud.

2016. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

elég kellemetlen mondjuk, amikor valaki aszerint választ telefont, hogy melyikre könnyebb fizetős alkalmazásokat lopni...de 2-es, ha az 1-es válaszát nézzük, akkor az 5X-nek igenis jobb a kamerája, mint egy iPhone-nak...bár attól függ melyiknek, talán a 6 már felveheti a versenyt vele, de az nagyon nehezen fér bele 160-ba, ha nem csak 16 gigásat akarunk venni...5S kijönne belőle, de annak egészen biztos, hogy rosszabb a kamerája.


ha android, és ez az árkategória, akkor én vennék egy LG G4-et, az tényleg mindenben jó, de legfontosabb, hogy kamerában a piac élmezőnyében van.

2016. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kamerában az LG G4 a bajnok, de még a Samsung Galaxy S6, Sony Xperia Z2/Z3 is szuper képeket csinál!
2016. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"elég kellemetlen mondjuk, amikor valaki aszerint választ telefont, hogy melyikre könnyebb fizetős alkalmazásokat lopni..."


Hát igen, és képzeld még a windows sem jogtiszta a gépemen.

2016. jan. 6. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!