Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most kaptam egy Alcatel...

Most kaptam egy Alcatel OneTouch Pop Star-t, többi lennt!?

Figyelt kérdés
A telefonnál is tud fogyni a RAM? Mert nekem a telefonnal 1GB RAM vanés nem tudom hogy merjek e játszani rajta, hogy ez gyorsan le fog e fogyni?

2016. jan. 6. 11:00
 1/5 anonim válasza:
Na most te miközben játszol,abból az 1 GB-ból a telefonnak természetesen szüksége van valamennyi a játék futtatásához,de miután kilépsz a játékból,azt vissza is kapod.....Ha túl sok mindent futtatsz a telefonodon,a szabadon felhasználható RAM csökken,de ha bezárod a fölösleges alkalmazásokat,akkor már mindjárt több is lesz a szabad RAM...De vigyázz,hogy milyen alkalmazást zársz be,mert ha valami olyat zársz be,ami a telefonod rendszerének nagyon fontos,akkor nem lesz jó vége...De a játékokat nyugodtan bezárhatod....És még annyi,hogy a telefonod nem biztos,hogy visz minden játékot,példáúl a legújabb,HD-s,stb. játékokat nem biztos,hogy vinné,de nyugodtan kipróbálhatsz akármilyen játékot,talán ha nagyon nem birja a telefonod,max. lefagy,és újraindítod...De mondjuk pl. a subway surfers játékot biztosan viszi..azzal is el lehet szórakozni...vagy pl. a zombie tsunami...Egyszóval nyugodtan kipróbálhatsz több különféle játékokat....
2016. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok...Annyit tennék hozzá még,hogy én most az előző soraimban az én tudásomat írtam,ha valami hiba lenne benne,szívesen várom a javítást/kiegészítést!
2016. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ
2016. febr. 23. 23:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Ás hogy lehet bezárni a felesleges alkalmazásokat?
2016. febr. 25. 07:03
 5/5 anonim válasza:
A beállításokban,az alkalmazások menüpontban.
2016. márc. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!