Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy LG g4c okostelefon....

Adott egy LG g4c okostelefon. Elvileg csak német nyelvü menü van benne. Csak a telefon menüje német ebben az esetben, vagy amit megnyitok böngészőben az is német lesz e?

Figyelt kérdés
Tehát 37 ezertől megvásárolható. De csak 1 év garanciával és csak német menü van benne. Azt mondta a faszi a megrendeléstől hogy a chat is német lesz benne. Minden. De hát ezt nem tudom elképzelni. Amit én írok magyarul azt nemnfogja átfordítani németre. És amit nekem írnak az se lesz német. Facebookot is ha megnyitom nem fogja átfordítani németre. Esetpeg Németországba érzi magát teljesen és nem tudok rajta magyar Facebookot megnyitni? Bár ezt sem hiszem. Ha belépek a saját facebookomba ami magyarra van állítva. Akkor azt sen fogja átfordítani. Bár ha a böngészőben megakarok nyitni pl egy wikipédiát. Akkor azt lehet nem fogom tudni magyarul megnyitni. Igaz?
2016. jan. 6. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg 2500 ft szállítási díj. Garancia 12 hó csak, füles nincs hozzá. !!! Mit kinlódsz vele. Vegyél magyar menüset és kész. A német nyelvűvel csináljon azt amit akar a bolt. Azt hiszed hogy németbe a csak magyar nyelvűből el tudnának adni egy darabot is. Vegyél a VIP-phone-ba, 48 ért, ingyen házhoz szállitás , 24 havi garancia, + fülhallgató.
2016. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja , és MAGYAR nyelvű. !!!
2016. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak már sokkal.drágább a magyarnyelvű.
2016. jan. 8. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!