Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen konkrét mobiltelefont...

Ziccer kérdése:

Milyen konkrét mobiltelefont válasszak, ha elsődleges célom az, hogy normális vételem legyen bent a házban is?

Figyelt kérdés
Az elsődleges kritériumot a címben leírtam, viszont volna még néhány feltétel: duál sim, GPS és jó minőségű fényképező, elfogadható ár. Ja, és még valami, nem lenne baj, ha verőfényes időben is látnám a telefonon lévő betűket :) - egyébként sem túl jó a szemem. A válaszokat megköszönném, mert minél többet olvasok utána, annál bizonytalnabb vagyok. Attól meg pláne boldog volnék, ha olyan valaki válaszolna, aki annak ellenére, hogy jó rálátással rendelkezik a témára, - uram bocsá´, szakember is benne- válaszát le tudná "fordítani" számomra is érthető nyelvre. :D Köszönöm előre is!

2016. jan. 6. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig vita indul, ha a kérdező nem ír egy árat legalább. Szóval kezdjük azzal inkább, hogy mennyit szánnál rá?
2016. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
iphon6
2016. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
s6 edge
2016. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ft-ban nem tudom pontosan, de 150- 200 euró....
2016. jan. 6. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
ía az kevés
2016. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne kevés? :) Nekem nincs szükségem semmi extrára a telefonba. Nem netezek, nem játszok a telefonon. Csupán telefonálni szeretnék...és ha lehet úgy, hogy télen nem állok az udvar közepén :) A GPS meg már nem számít extrának....de lehet, hogy tévedek.
2016. jan. 6. 15:39
 7/13 anonim ***** válasza:

A jó minőségű fényképező inkább 250-300€-nál kezdődik, a dual sim szintén szűkíti a lehetőségeket.

Mekkora képernyő méretre gondoltál? 5 inch vagy fölötte is lehet?

2016. jan. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Reigsztrálj a Mobilarénára, ott érdemesebb kérdezősködni.

[link]

[link]

2016. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

jellemző hiba, hogy a versenyző kijelenti, ez sem kell, azt sem használom, tehát egy szerényebb tudású, de jó minőségű kell...


aztán heteken belül kiderül, hogy de jó lenne mégiscsak nagyobb kijelző, erősebb ram, több gyári szolgáltatás...


Nos egy példa: az LG G2 nem most jelent meg, de még a mai napig is naprakész, ütős teljesítményű, nagytudású telefon..80 e forint...de a Sony Z1 is hasonló...de a Samsung is tud ilyen készüléket produkálni...


tehát javaslom átgondolni, ha nem sürgős... alsóhangon is 5 coll felett(jóval), és 2Gb ram...érzékeny GPS vevő, amivel bizony néha az udvar közepén kell állni, mert épületben nem jó a vétel...azért a holdak kicsit messze vannak ám...


a fényképező az már majdnem pótol egy normál digitáli gépet, tehát megkérik az árát..


olcsón jóljárni? a gyártók is szeretnének jól járni, ezért nehéz a választás.


konkrétan: 6 collos LG, vagy Samsung készülékben érdemes gondolkodni..


bár nekem Sony Z Ultrám van 6,4 coll-os kijelzővel. Ha még kapni, akkor ezt.

2016. jan. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ.


Nincs szükségem full extra fényképezőre /mert fotózgatok és arra megvan a külön gépem/ , tehát itt is megvan a kompromisszumkészség, a lényeg, hogy ne legyen túl gagyi...ha esetleg épp nincs nálam a fényképezőgépem..... 5 coll elég, mert egyébként már nem tudom kényelmesen megfogni. Mivel azért ez nem az 1. telefonom, annyit azért már csak tudok, hogy mire fogom használni. Elsősorban telefonálásra, még ha ez sok embernek felfoghatatlan is :) /Miután sajnos közelre nem látok jól, ezért számomra nem kényelmes mobilon bármit is csinálni. Már az sms-írás is idegesít emiatt. /

Két kártyám van, 2 különböző szolgáltatónál, de egyik 19, a másik 1 híján 20. Az a szomorú. bármelyik szolgáltatónál, szaküzletben teszem fel a kérdést, hogy mondják meg, melyik telefonnal tudok végre normálisan telefonálni, a válasz, hogy nem tudják. ...pedig ezidáig nem is akartam dual simet, csak egy sima telefont. Az utolsó normális telefonom egy 100 évvel ezelőtti kis antennás mobil volt....de legalább volt vétel. Egyébként ha jol raktam össze az infókat, amit itt-ott összeszedtem –leegyszerűsítve- , minél okosabb telefon, annál kevésbé valószínű, hogy beszélni is tudok vele .... tehát emiatt sem akarok extra tudásu mobilt.

2016. jan. 7. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!