Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A normális fiúknak mi az...

A normális fiúknak mi az elsődleges és fontos egy kapcsolatban, egy lányban?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, úgy érzem, eddig nem vettek értékbe semmit se, vagy csak ilyenekkel hozott össze az élet idáig, csak csalódtam eddig. Úgy érzem, már nem az értékek számítanak a mai világban. Ti hogy vagytok ezzel?
2013. júl. 23. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát mindenkinek más az értek :) És mindenki másképp értékeli azokat... Neked kedves kérdező milyen értékeid vannak?
2013. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kölcsönös bizalom, intelligencia, izgalom, megértés.
2013. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
legyen őszinte és hűséges, ha ez meg van, nagy baj már nem lehet.
2013. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az őszinteség, hűség, megbecsülés, igazán szeretés, felvállalás. Ennyi, számomra ezek az igazi értékek... Ha valóban szeret, akkor becsüljön meg, ne játsszon az érzéseimmel...
2013. júl. 23. 21:06
 5/11 anonim válasza:
Én normális vagyok és nekem viccen kívül fontos egy lányban hogy perverz, szexmániás legyen!
2013. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet hülyén fog hangzanni de nem érdekel én igazából 1 lányban nem a szexet látom szeretem átölelni megcsókolni vagy csak hallgatni ahogy beszél megbecsülöm és tisztelem nem játszadozzok vele.Azok a pasik akik meg szórakozznak menjenek a pi*sába.Ez a véleményem.Az a fontos hogy szeresen mellettem legyen bízzon bennem és legyen becsületes :)
2013. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
5. Az hogy ki normális és ki nem az csak néző pont kérdése.
2013. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 pont ilyen vagyok én is :) imádom a bnőm csókolni ölelni, simogatni elsősorban, de a szexet sem vetem meg :)
2013. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elsődleges, hogy ne legyen pénisze. (semmilyen értelemben :DDD, se lelkileg, se fizikailag, se máson, szóval sehogy) Hasonló intelligenciájú legyen, mint én. (ez nem túl magas iq-t jelent, szóval nem nehéz, simán teljesíthető :DDD). Ne undorodjak tőle, ne lakjon 8 millió fényévre , ne legyen antialkesz, és összességében bírja a búrámat, még ha oltogat is. És no any teen drama, mert ahhoz nagyon öreg és türelmetlen vagyok :). A teljesség igénye nélkül, minden ami ezen kívül van (és egészséges), megszokható, vagy tolerálható szerintem.


27/f

2013. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsó, írsz privátban?:)
2013. okt. 14. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!