Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most téglásítottam a telefont?...

KaraLacky kérdése:

Most téglásítottam a telefont? Sony Xperia Lt15i S Arc telefonról van szó.

Figyelt kérdés
Sony PC Companion felajánlott egy szoftver frissítést, amire bízza rákattantam! Hibás USB hosszabbító kábel tehet róla, frissítés közben megszakadt a PC és a telefon között a kapcsolat és azóta semmit nem csinál a telefon csak beadja a Sony Ericcson jelet és utána egy háromszöget felkiáltó jellel és mellette fekszik egy telefon aztán kikapcsol. Betudnám rootolni ha nem kapcsolna ki, mert a Flashtools program felismeri. Valakinek valami ötlet? Minden létező dolgot meghallgatok.

2016. jan. 6. 23:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam! Felismeri, csatlakozik hozzá! Csak az a kis bökkenő hogy kábelre csatlakozva a telefon megzakkan és kb 2-3 percenként bekapcsol és ennek hatására a Flashtools le áll amikor tölti fel rá Fastboot alapon a ROM-ot. Remélem így érthető....
2016. jan. 7. 23:44
 12/13 A kérdező kommentje:

Ezt a hibát írja ki a Flashtools :


08/001/2016 02:01:33 - ERROR - Processing of kernel.sin finished with errors.

08/001/2016 02:01:33 - INFO - Ending flash session

08/001/2016 02:01:33 - ERROR - ERR_SEVERITY="MAJOR";ERR_CLASS="SECURITY_CLASS";ERR_STATIC="SIN_HEAD_VER";ERR_DYNAMIC="Failed to verify sin header";

2016. jan. 8. 02:02
 13/13 anonim ***** válasza:
akkor hülyén csatlakoztatod akkor világitania kellene a lednek vagy kéken / lilásan nemtudom most és nem volna szabad bekapcsolnia, helyes csatlakoztatás ha nyomod a visszafele gombot kikapcsolt állapotban és ugy dugod rá usb-re de a drivereket is telepiteni kell hozzá
2016. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!