Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonnal lehetséges...

Mobiltelefonnal lehetséges mástól pénzt ellopni?

Figyelt kérdés
Kifejtem bővebben. Nem mai történet. 2001 tavaszán vettem magamnak a diákmunka keresetemből egy Nokia 3210-es mobiltelefont. Mint minden fiatal, én is nagyon vágytam rá. Ahogy megvettem a telefon a családból sok mindenkinek megmutattam büszkén, mert naiv voltam, azt hittem hogy együtt fognak örülni velem, és büszkék lesznek rám hogy elértem egy célt. Rá két hétre édesapám óriási haraggal tért haza, és nagyon megvert, elvette és összetörte a telefonomat, mert állítólag megloptam vele a nagymamámékat. Ahogy megnyugodtak a kedélyek kifejtette, hogy azt mondta nagymamám hogy én rácsatlakoztam a mobiltelefonommal a vezetékes telefonjukra és arról számla formájában pénzt loptam el. Mai napig nem tudtam ez alól tisztázni magamat. Kérdésem annyi lenne hogy ilyen valóban létez/het/ett?

2016. jan. 7. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár a bosszú nem szép dolog, de ha felnőttél szerintem itt az ideje visszaadni amit kaptál.
2016. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? :)
2016. jan. 7. 14:59
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha 2001 óta most kérdezi meg, akkor még nem nőtt fel...persze a körülmények...


Az öregekhez annyit, hogy aki nyitott szemmel jár, és hallja is a körülötte történő eseményeket, az jól tudja, hogy az agyunk(is) idővel leépül..A környezetemben is élnek olyan idős nők, akiknek lövésük sincs, hol vannak, kik vannak körülöttük..sugarazzák őket, és lopják a pénzüket...mindenki lesi őket, stb..és ezt tök komolyan mesélik akár óránként..


Ezen azért nem szabad szörnyülködni, mert mindenki sorra kerül...na, itt jön az, hogy van aki felül a beteg idős ember látomásainak, és intézkedik...

...aztán évek múlva ő is olyan hülye lesz, de akkor már nem lehet neki elmagyarázi, hogy pont olyan debil teccik lenni, mint a Mari néni tíz évvel ezelőtt...

2016. jan. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kérdező! 2001-ben az említett nagymama 63 esztendős volt, megjegyzem mai napig él, tehát nem egy agylágyulás végső stádiumában lévő 90 esztendős idős néniről esett szó.
2016. jan. 8. 08:28
 15/16 anonim ***** válasza:

Gondolom a véletlen műve hogy pont ez történt a minap:

Szóval van két vénasszony szomszédom. Az egyik átjött a tegnap hozzám tanácsot kérni. Két hete kért kölcsön a másiktól 5000 forintot, tegnap ment megadni, erre a másik vénasszony azt mondta hogy 10000-et adott, mi az hogy 5000-et akar visszaadni. Ti most kinek adnátok igazat. Mindkettő 70 felett van.


Fel akartam tenni ezt a kérdést iee a gyakorira de annyira talál ebbe a témába hogy muszály volt bekommenteljem :-)

2016. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyiknek sem adnék igazat. Nem foglalkoznék velük. :D am mama is már a 70et tapossa és tök paranoiás, este ugatott a kutya (éjfélkor) és felkelt h megnézze. Azért van az a kibszott kutya hogy őrízze a házat :D meg folyton nyitogatja az ajtót még ilyen időben is h kinézzen. Elmegy egy kocsi és már ugrik az ajtóhoz. Az ablakon is kukucskál.. igazi térfigyelő kamera! De a szomszéd ennél brutálabb volt. Most vagyok 21, kb 4-5 éves lehettem amikor volt egy tacsink. Na kb attól az időszaktól ő mindent ismétlem MINDENT feljegyzett. Ceruzával írt bent a falra. Kint a kamránál is tele volt minden "naplóval". onnan tudom h meghalt és amíg nem kelt el a ház, átmentünk szétnézni (mielőtt bárki feltételezné h lopni mentünk, nem, nem lopni mentünk, addigra már kipakoltak mindemt a rokonok, ajtót meg tárva nyitva hagyták). az öreg feljegyezte h anyu mikor hova ment mikor ért haza, fater mit csinált a sufniban, az udvaron stb stb. a tacsink után kuvaszunk volt, őt valaki megverte amíg nem voltunk otthon és az öreg nek köszönhetően derült ki h ki volt az. Szóval nem volt olyan rossz h lesben állt. Csak néha átjárt és kiengedte a kutyát amit persze nekem kellett hazahozni xD + voltak csirkéi, mindig beszélgetett velük.
2016. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!