Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android: sajnos a google...

Android: sajnos a google keresés leállt?

Figyelt kérdés

Az egyik pillanatról a másikra, vagy 10 másodpercenként azt írja ki, hogy sajnos a google keresés leállt. A billentyűzetet sem hozza fel sem a böngészőben, yutube on vagy a play áruházban. Minden más rendesen működik. Újraindítottam, de semmi változás.

Valami ötlet, hogyan lehet ezt megoldani?



2016. jan. 7. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus android hiba. Nekem is ez volt, csak ugy sikerult kikuszobolni hogy legyariztam.
2016. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

azóta megoldottam.

Leírom, hátha másnak is előjön:

beállítások -> alkalmazások -> összes fül -> google keresés -> és itt a gyorsítótárat és az adatokat is ki kell törölni

2016. jan. 7. 13:48
 3/3 anonim válasza:
Töröld le és töltsd le újra, vagy beállítások és alkalmazások kezelése...google...és aztán adatok törlése. Talán jó lesz. Nekem így jó szokott lenni. Vagy frissítsd ha elérhető új frissítés.
2016. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!