Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont vennek, de anyukám...

Új telefont vennek, de anyukám nem nagyon egyezik bele, hogyan vegyem ra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Venni szeretnék egy új telefont. Apukám benne is lenne meg megvenne nekem, de anyukam valamiert nem hajol ra. Valamilyen meggyozo mondatokat mondanatok/irnatok nekem? Fontos lenne. Koszonom :)
2016. jan. 7. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem igazan enm fontos a kor de mindegy 14 éves vagyok.
2016. jan. 7. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a családod anyagi helyzete, de 14 évesen már mindenképpen fizetned kéne az ár egy részét spórolt pénzből, vagy valami. Ha idén töltöd a 15-öt, nyáron akár diákmunkára is mehetsz. (Ha sürgősen kell az új telefon, megegyezhetsz velük abban is, hogy most kifizetik, de nyáron megkeresed az árát és visszaadod. Én is ezt tettem.) 15/L
2016. márc. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!