Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A2010 okostelefonról...

Lenovo A2010 okostelefonról kérdeznék! Kérem, aki ismeri ezt a tel. -t írja meg nekem, HOGYAN lehet FELVENNI a kagylót, ha hívásom van?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék bekullogni az üzletbe, ahol vettem, mert totál hülyének néznének, egyébként is azt hiszik ott, hogy mindenki tud mindent az okostelókról! :/

#Lenovo #okostel.
2016. jan. 8. 07:41
 1/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

Mit látsz, ha bejövő hívásod van?

Gondolom valahogyan van a képernyőn egy zöld meg egy piros teló ikon. A zöldet kell valamerre elhúzni a felvételhez, a pirosat az elutasításhoz.

2016. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Felh. Kézikönyvbe is benne van...
2016. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt még nem próbáltam, mármint a HÚZÁS-t, csak nyomtam, koppinttottam...míg a hívó fél letette, mert azt gondolta nem hallom a hívását :/

Szóval, hamarosan kipróbálom, még 1x köszi!

2016. jan. 8. 09:17
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
Ha 5.0 vagy 5.1 android van rajta, akkor, ha valamilyen appban bent vagy és csak egy téglalapban hozza be a bejövő hívást a képernyő felső felében két kerek telóikonnal, ott elég megnyomni a zöldet, nem kell húzni.
2016. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!