Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan működik? Nem nagyon...

Hogyan működik? Nem nagyon volt még mobilnetem.

Figyelt kérdés
Az van, hogy van egy kártyás telefonom és nagyon szeretném, hogy legyen rajta mobil adatforgalom, legyen rajta internet, tudjak böngészni. Mivel Telenoros (azaz 20-as) vagyok nem nagyon tudok sok mindenkitől segítséget kérni. Felfedeztem, hogy elég egy SMS-ben elküldeni azt, hogy "PLUSZ500MB". Az lenne a kérdésem, hogy ez havonta venne le pénzt? És ha elfogy a telefonomról a pénz akkor mínuszba megyek, vagy nem ér a szolgáltatással többet?

2016. jan. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Havonta levonják az összeget a kártyádról egész addig, amíg le nem mondod. Az adatforgalmi keret nem vihető át a következő hónapra, amit nem használtál fel az elvész. Minden hónapban 500 megáról indulsz.


Ha nem tudják levonni a kártyádról a pénzt, akkor valószínűleg felfüggesztik a szolgáltatást.

2016. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszöntem!
2016. jan. 8. 17:06
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Felhívod a 1220-at, és konkrétan elmondják. A plus 500 mb akkor van csak, ha elfogy a keret, ami alapból van, tehát azt te hiába küldöd el, semmit nem ér.
2016. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel alapból nincs netem, ezért most kaptam és működik is jól, szóval tárgytalan az egész...
2016. jan. 9. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!