Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom felvenni/elutasítani...

Nem tudom felvenni/elutasítani a hívást, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan problémám van, hogy néha mondjuk 10-ből 3-szor, ha hívnak nem tudok semmit sem kezdeni a kijelzővel. Úgy értem, nem reagál, akkor sem, ha lezárom, és utána vissza. Meg kell várnom, míg leteszi az illető és visszahívom, mert utána mintha mi sem történt volna, tökéletesen reagál minden érintésre.

A telefon egy Huawei P8 Lite. Szerintem nem az érintővel lesz a probléma, hiszen csak hívásnál/ébresztőnél fordul elő, általánosságban nem. Inkább a gyári romra gyanakodnék, de nem találok a neten sehol sem egy custom romot vagy ilyesmit, vagy ha mégis találok valami ilyesmit, ahhoz nincs semmi leírás.

Tudnátok segíteni nekem? Esetleg megmondani, hogy mi lehet a hiba, vagy romot találni?

Előre is köszönöm mindenkinek!



2016. jan. 8. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ilyen problémát(samsung galaxy s4 lte),de én csak újraindítottam a telefont és működött.
2016. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, p8 lite... de nem tudok megoldást rá :S még te sem?
2016. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltál más csengetési témát felrakni?Nekem CM 13 van,amivel könnyen cserélhető de más rommal se nehéz szerintem,csak le kell tölteni,feltelepíteni és utána bekapcsolni.
2016. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves első/harmadik válaszoló!

Sajnos nekem ez csak hetente merül fel, értelemszerűen többször újra van indítva egy héten belül. (Ez csak egy példa)

Most még a stock rom van rajta, de nem értem milyen csengetési modra gondolsz. Tudnál esetleg egy példát linkelni? Play Áruházból letölteni valamit vagy Recoveryből kell telepíteni valami finomságot?

Kedves második!

Sajnos még mindig fenn áll a probléma, viszont lehet, hogy elviszem szervizbe és megkérdezem mit lehetne vele kezdeni.

2016. jan. 14. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én telefonomon CM 13 van,aminél a beállításoknál,témáknál csak be kell kapcsolni a telepített appot,ami autómatikusan előjön a beállításoknál.A gyári romoknál is hallottam megoldást,de sajnos csak hallottam,nem próbáltam ki amíg az volt.Amúgy a főzött romoknál a csengetési téma megváltozik alapból.Ha tényleg nem hardveres hiba van,akkor ki lehet próbálni a főzött romot.Ez a rom(CM 13) mellesleg nekem jobban is tetszik,mint a gyári.Ha felraksz egy ilyen,vagy bármilyen romot,akkor kompatibilist válassz és csinálj biztonsági mentést a mostaniról,mert ha nem olyat tehetsz,ami szervízt eredményez!!
2016. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!