Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történt a fényképeimmel?

Mi történt a fényképeimmel?

Figyelt kérdés
Nem tudom hová tűnt több száz fényképem a telefonomról. Az történt, h PIN kártyát kellett cseréltetnem és a telefon lévő képek eltűntek. Amikor bejelentkeztem Google fotókba, akkor láttam, ahogy feltölti a képeket de látni, nem látom őket számítógépről sem. Nem tudom hol lehetnek. Ha valaki tudna segiteni örülnék!

2016. jan. 8. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem PIN kártyát cseréltél hanem SD kártyát gondolom. Valsz nem sikerült a telónak a szinkron, igy elveszett mind.
2016. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és igen PIN kártyát cseréltem, mert szolgáltatómhoz a t-mobilhoz kellett mennem és új PIN kódot kaptam, és az a kevés videó ami a sd kártyán volt meg is van.
2016. jan. 11. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy pin kártya, legalább meg tudnád fogalmazni a történteket...
2016. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igenis van, akkor minek nevezzük azt a kártyát amit a telefon szolgáltató ad, h működjön a mobilod.
2016. jan. 11. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
SIM kartya.
2016. jan. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent ... a SIM kartyanak semmi koze a Google fotokhoz. itt valami nagy felreertesrol van szo.
2016. jan. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!