Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s4 miért nem tölt?

Samsung Galaxy s4 miért nem tölt?

Figyelt kérdés
Tegnap este 40% on felraktam töltőre,ki is írta hogy töltés. Felkeltem reggel 100% on volt,levettem,telefonoztam kicsit,majd visszaraktam és aludtam,akkoris is kiírta hogy töltés,aztán most felkelek és 80% volt,mondom felrakom 1 kicsit,és nem tölt,kb 5 töltővel próbáltam,telót kikapcsoltam,aksit kivettem,de semmi.A pc-n se működik USB-vel.
2016. jan. 9. 11:10
 1/1 Lájsz ***** válasza:
Ha pc-n sem működik,nagy a valószínűsége hogy a telefon töltőcsatija megsérült,vagy egyszerűen kikopott a belső huzalozás. Sajnos cseréltetni kell,ennek az átlag ára 2500-3500ft,szervize válogatja. De a biztonság kedvéért mutasd meg egy szerelőnek,más az ha látja is személyesen.
2016. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!