Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a Samsung...

Miért csinálja ezt a Samsung okostelefonom?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung Galaxy minim és mikor bekapcsolom csak addig jutt el hogy ki írja hogy Samsung és innen mindig csak újra indul. Mit tudnék csinálni vele?

Van valami program amivel újra tudnám tenni a droidot vagy valami ilyesmi program?



2016. jan. 9. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy csak a kernelig jutott el.Nekem is volt ilyen(samsung galaxy s4 lte),de akkor csak bedugtam a töltőbe,kb.10 percig töltöttem,utána normálisan működött,mert csak teljesen lemerült az akku.Ha ez nem válik be akkor komolyabb gond is lehet.Próbáltál rajta szoftvert frissíteni,romot cserélni,vagy bármilyen más gyári dolgot telepíteni,kicserélni gépről,kábellel?Mert ha igen,akkor lehet,hogy mondjuk rossz kernelt raktál rá fel,ami ezt a hibát okozza(valószínüleg hardbrick).
2016. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem csináltam semmit. Egyik napról a másikra lett ilyen :(

Ha van valakinek ötlete írhat még. Köszönöm előre is :)

2016. jan. 9. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!