Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri le cserélni...

NPK kérdése:

Szerintetek megéri le cserélni a Nokia Lumia 930-at egy Apple iPhone 5c-re? Valaki aki már csinált ilyet vagy fordítva mi a vélemény tapasztalat stb

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
97%

Nem nem éri meg a 930-at lecserélni.

Mert szerintem 2 telefon között van különbség és nem is kevés... ha apple akarsz akkor 5s re vagy iphone 6 ra lenne értelme.

De 5c re nem éri meg bárki bármit mond.

2016. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha valami hiányod van a windows rendszerben, akkor mindenképpen jobb nála az 5C is, de egyébként tényleg nem érdemes rá lecserélni...én is inkább 5S-t mondanám, de hogy nem csak nyerj szoftveres előnyt, hanem megmaradnak a 930 előnyei is, inkább iPhone 6-ra érdemes. én ezt tettem, azért mondom. körülbelül a kamera hasonló, bár nem ér fel a 930-hoz, de videózásnál a hangminőséget tudja hozni.
2016. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!