Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok kijelentkezni a...

Hogy tudok kijelentkezni a gmail-bol telefonon?

Figyelt kérdés
Bevagyok jelentkezve telefonon is es tableten is de van egy jatek amibe bekellene jelentkeznem de nem tudok kell egy masik emailt csinalnom es azzal bejelentkezni. Tudnatok segiteni ebben?

2016. jan. 9. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen telefonon? -.-'
2016. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs...samsung galaxy s4mini es galaxy tab 4
2016. jan. 9. 23:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Az s4 minin 4.2.2 android van
2016. jan. 9. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a böngészőből is a bejelentkezést. Vagy a Google fiókból teljesen jelentkezz ki (Beállítások, Fiókok fül), és az új fiókba meg be.
2016. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell kijelentkezned, a legtöbb játék engedi, hogy másik email címmel jelentkezz be. A telefonon is több fiókot adhatsz meg. Pl a galaxy s-em miatt készítettem egy gmail-est, mert akkor azt hittem csak azt fogadja el, de egy másik email használok rendszeresen tehát abba is bejelentkeztem, illetve van egy dropboxom is. Mindhármat tökéletesen kezeli.
2016. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!