Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy iPhone?

Misshutcherson kérdése:

Android vagy iPhone?

Figyelt kérdés
Nem rég( 2015.október) elromlott a régi androidos telefonom,és egy Microsoft Lumia 640-et kaptam helyette. Sajnos nem igazán válik be ez a telefon,kikapcsol,mikor nem kéne,illetve bekapcsol.Alkalmazásokat nem enged megnyitni,és a rövid idő alatt 2 hibakóddal találkoztam. Iszonyatosan lassú,nagyon nem szeretem. Új telefon vásárlására,vagy ennek cserélésére adom fejem. Kérdem én,hogy aki Tumblr-t,We heart it-et,skype-ot,messengert,facebookot és vibert használna,fotózna,netezne,böngészne,annak milyen telefon legyen? Nem szeretnék 2 éven belül SEMMIKÉPPEN SEM cserélni. Aki normális választ ad,annak nagyon szépen köszönöm!

2016. jan. 10. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erős hardverű android min 2GB RAM-mal vagy Iphone.
2016. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gnoomage ***** válasza:
38%
Én világ életemben androidos voltam, nekem az Iphone vagy kicsi, vagy nagyon drága... És egy kis iphone-ért cserébe egy egész bika "kis" androidot lehet venni, ami már normális méretekkel működik. Szerintem egy LG vagy Samsung simán lehagyja a nála drágább Iphonet hardverileg... Szoftveresen viszont nem biztos, még nem használtam 10-15 percnél tovább iphonet.
2016. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek ment a zold pacsi😊
2016. jan. 10. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Ha írsz egy árat, akkor tudunk ajánlani pár csúcskategóriás androidos készüléket.


Én személy szerint Sony párti vagyok. Mindig is Sony telefonom volt (szinte), okostelefonokon kívül is.

Eddig soha nem csalódtam bennük. Volt nekem egy Sony Xperia Mini-m is, amit majdnem 2 évig használtam. Igaz, hogy rootolva volt, meg custom ROM, de azért mégiscsak eldöcögött.

Most egy Z2-t nyuzok több mint fél éve, és teljesen megvagyok vele elégedve.

Számomra egyedül nyáron "irritál" a készülék melegedése, de olyankor minden telefon melegedik. 😄

2016. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gnoomage ***** válasza:
Igen, egy árat írj. Vagy azt milyen iPhonera gondoltál és az ő kategóriájában keresünk akkor :D
2016. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is androiddal kezdtem,a majd folytattam még eggyel. Jelenleg egy 2011-es iPhone 4S-em van, aminek így lassan 5 év után egyetlen problémája, hogy az akkuja már-már haldoklik, amit nem hiszek, hogy más telefonnál nem így lenne. Jelenleg iOS 8.3-on hagytam, nem merem rátenni az újabb szoftvert, mert ugye így bő 4 év után elgyengült a telefon az újabb szoftverhez, egyértelmű. Vannak jó Sony-k, meg egyéb más jó kínai telefonok is, de használni őket talán egy évig lehet földhöz bas.zás nélkül. Igen, az iPhone drága, de nem lassul be, nemhogy befagyna. Stabil, tanulható, szerethető telefon. Személy szerint, én inkább gyűjtök még és majd 1, másfél év múlva veszek 150 ezer Ft környékén egy iPhone 6(S-)t (remélhetőleg találni addigra már ennyiért 6S-t is), de az teszi a következő 4 évet biztosan úgy, hogy egyszer nem gondolom azt, hogy most repülni fog. Ja igen, én nem vagyok híve annak, hogy én csomagoljam ki a telefonomat, természetesen használt áruban gondolkodom. Általában az iPhonokra az jellemző, hogy vigyáznak rájuk, üvegfóliában meg tokban hordják őket, maguktól meg nem mennek tönkre, nincsenek problémák velük.
2016. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olcsó, megbízható, mindig friss androidnak a Nexus 5-t ajànlom.
2016. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az előző telefonom egy Sony Mini volt. A legutóbbi két évben na a kilencedikrol való kidobasan gondolkoztam. Az androidos telefonoknal van egy fenntartasom. A Sonykban es aZ Lgkben bízom inkabb,minden másra mint a leprasra,ugy nézek. Tudom,nem jo az előítélet,de ez nekem inkabb a biztonsagerzetet adja meg. Árban nem igazan van határ,szulnapomra es karácsonyra is zsozsot kaptam. Ertitek😊
2016. jan. 11. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!