Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kaptam egy telefont ajándék...

Ha kaptam egy telefont ajándékba egy ismerősömtől, nagy bunkóság lecserélni utána?

Figyelt kérdés
Egy Iphone 5- ről van szó, amit nagyon szeretek, de de ez az IOS valahogy nagyon nem jön be, megszoktam az androidot... olyan "zárt" az egész, alig tudom testreaszabni, stb. Azért nem adnám el, mert az tényleg elég nagy pofátlanság, de szerintetek illetlenség lenne lecserélni?

2015. dec. 31. 18:14
 1/7 Lajos54 ***** válasza:
100%

Háát...

Attól is függ, hogy ki az illető, miért kaptad tőle.

2015. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon érdekes történet... nagyon röviden a nagynénémtől (tulajdonképpen a családjától) kaptam használtan, mert nekik már nem kellett, és vettek újat. De ennél kicsit bonyolultabb. Egyébként szerintem már el is felejtették azt a telefont, komolyan. De akkor is azért furcsa lenne, mi van, ha találkozunk, és meglátják :D?
2015. dec. 31. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig azért illő lenne örülni neki.
2015. dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

AZt meg úgy nem illik adni hogy váratlanul. Pláne ha nem ismernek annyira h tudnák hogy kell-e v sem. De ha már nekik nem kell ez, akkor nekik fölösleg. Nem adtak ki érte pénzt csak így lerendeztek, ami rendes tőlük de pl én nem fogadtam volna el. Bár nem tudom ha nagyon bonyolult a szitu akkor bequssolok mert nem tudom h mi van.

Ha nem tetszik akkor nem tetszik ennnyi, várj egy kicsit v mondd meg nekik egyszerűen h nem jön be. Mi legyen, te kérdezd meg őket és lehet h ők mondják azt h add el, és a pénz legyen a tiéd, szerintem így fair. Hazudni titkolózni csúsztatni nem éri meg.

2015. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépena válaszokat! Azt hiszem, megbeszélem velük. Ja, és BUÉK!
2016. jan. 1. 00:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem én lecsélném és kész ,pontosabban venék magamnak egy androidot ,és iphont meg elraknám fiokba tartaléknak ,ha kérdeznék megmondanám hogy otthon van .
2016. jan. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha meg nincs pénzem új telefonra akkor használnám iphone adig mig nem lesz pénzem másik telefonra.
2016. jan. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!