Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S6 Edge vagy...

Samsung Galaxy S6 Edge vagy Edge+ (plus). Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 06:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
A plusz lényegében csak méretben nagyobb. Ha nagy kezed van akkor plusz. De nekem nem kéne 5 colnál nagyobb telefon :) én a simán választanám, amire kell elég, nem egy vágódeszkát akarok cipelni egésznap
2016. jan. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, amelyik méretben kényelmesebb vagy jobb neked. Belsőre ami lényeges különbség: az Edge+ nak nagyobb a ramja és az akksija, a sima S6 pedig 128 gigás tárhelyjel is kapható.
2016. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*Mármint a végén sima Edge-re gondoltam, nem sima S6-ra!
2016. jan. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%
Plusz annyi, hogy az Edge+-ban van manuális kamera funkció, és az edge képernyő széle állítólag kényelmesebb lett, magyarul nem vágja a kezed stb.
2016. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
tényleg ennyire degenerált vagy? Ahogy látom van interneted akkor talán be kéne pötyögni de nagyon hülye, komolyan ennyire élettelen vagy?
2016. jan. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Joell ***** válasza:
igaz regi kerdes de aki azt mondta hogy a sima s6 edge a jobb atz tevedett..foleg hogy anno3 giga ram volt a csucs..ma mar a felso kategoria 4 nel kezdodik es a plus ban asnny ram van...igy szegeny s6 edge mar egy ideje csak közepkategoria....mindenképpen jobb a plus.
2019. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!